Sport

Kombëtarja U-17, çfarë zhgënjimi!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:06 - 24/10/15 |
b.f

Një kombëtare e mirë e së ardhmes lind nga shpresat. Në fakt paçka rezultateve shumë të mira të Kombëtares së madhe, kombëtaret e moshave janë një zhgënjim i vërtetë në fushën e lojës, duke mos dhënë asnjë shpresë për një të ardhme të ndritur. Kjo u pa edhe në ndeshjen e sotme kundër Hollandës, ku 17 vjeçarët tanë u mundën me rezultatin 5-0, vetëm tri ditë pas humbjes me Zvicrën me rezultatin 2-0. Ajo që të shqetëson më shumë është shterpësia në gola, ku në 2 ndeshjet e para kanë pësuar 7 gola dhe nuk kanë shënuar asnjë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas