InstaBIZ

Kolegët mbështesin Greta Koçin, familja Berisha e ironizon


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:49 - 26/10/15 |
root

https://instagram.com/p/9TD8QQK2H4/?taken-by=gretakoci1

 

Greta Koçi është përmenduar sot në media për shkak të statusit që mbesa e ish-Kryeministrit Berisha, Dasara Malltezi i kishte kushtuar, përsa i përket ndërhyrjeve estetetike të këngëtares. Por mesa duket Greta nuk është shqetësuar për këto komente, por ka vazhduar e qetë garën për forumin e rinor të PD-së. Ajo ka publikuar mesazhet që koleget e saj i dërgojnë dhe e mbështesin. Njëri prej tyre është dhe reperi Gold Ag, me të cilin ajo ka realizuar edhe këngën e fundit “Mas miri”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas