Aktualitet

Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij infektohen me COVID-19


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:15 - 21/11/20 |
Opi Nion

Ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij janë infektuar me COVID-19. Deri më tani nuk ka informacione mbi gjendjen shëndetësore të çiftit.

Koço Kokëdhima është dhe Presidenti i Apolonisë, ndërsa nuk është e qartë nëse ish-deputeti ka pasur kontakte së fundmi me futbollistët të këtij klubi.

Prej disa javësh situata e pandemisë COVID-19 në vendin tonë është përkeqësuar. Ditën e djeshme u shënuan 836 raste pozitive, rekord që prej fillimit të pandemisë ndërsa humbën jetën 15 persona./Opinion.al

Pas