InstaBIZ

Klejdi Kadiu: Ja cila është femra që puth më mirë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:09 - 22/10/18 |
b.f

Klejdi Kadiu ka treguar në spektaklin ‘Dance With Me’, se cila ishte femra që sipas tij puthe më mirë në rolet që ka luajtur.

Pa u menduar Kljedi ka rrëfyer se bëhet fjalë për aktoren simpatike Laura Chiatti në ‘In Passo A Due’.

Më poshtë janë disa foto të aktores e cila duhet thënë është tepër simpatike, dhe momenti i shkëmbimit të puthjes mes tyre./Opinion.al

Pas