InstaBIZ

Klea Huta bën dedikimin më romantik për Elgitin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:12 - 08/10/18 |
el ida

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më simpatikë të showbiz-it shqiptar.

Edhe pse janë shumë të rezervuar në këtë pjesë, Klea na ka dhënë sot kënaqësinë të shohim një foto romantike, duke postuar foton e partnerit të saj, i cili po fle.

Atij i duket vetëm pjesa nga pas e kokës në foton e postuar nga Klea në Instastory.  Megjithatë ajo nuk ka nguruar t’i bëjë atij një dedikim romantik.

Mbi foto ajo ka vendosur këngën e famshme, kolonën zanore të shumë çifteve “A të” të këngëtarit të madh Jovanotti.

Pas