InstaBIZ

Kjo video i futi të gjithë në dyshime, a është fejuar Jennifer Lopez?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:35 - 25/10/18 |
el ida

Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez prej kohësh janë në një lidhje dashurie. Gjërat u bënë shumë shpejt serioze, pasi Alex pranoi të takonte fëmijët e këngëtares së njohur dhe që prej marsit të 2017-ës dyshja janë të pandarë.

Pak orë më parë ka qenë pikërisht ai që ka publikuar një video krah 49-vjeçares. Teksa Lopez ngre dorën për të prekur fytyrën, sytë e të gjithëve janë tek unaza gjigande me gur diamanti që ajo mban në gisht. Aq ka mjaftuar që fansat të nisin urimet për fejesën.

Pavarësisht se konfirmim zyrtar nuk ka nga çifti, sipas mediave hapi i shumëpritur është hedhur

 

View this post on Instagram

 

Jennifer, what’s the sign?! ⚾️#Game2

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Pas