-Jetë dhe Stil

Kjo shenjë e zodiakut nuk është aspak besnike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:22 - 19/09/19 |
xhu lia

Disa shenja të zodiakut duket se janë më të prirura për të tradhtuar se të tjerat, por një prej tyre duket se qëndron në krye. Bëhet fjalë pikërisht për shenjën e peshqve.

Peshqit

Personat e lindur në shenjën e peshqve duket se kanë problem me emocionet e tyre. Janë romantikë dhe ëndërrues. Nëse janë vërtet të dashuruar nuk tradhtojnë.

Por nëse nuk ndjejnë afeksion me personin me të cilin shoqërohen, mund të kenë më shumë se një marrëdhënie njëkohësisht, pa u zbuluar, pasi janë pak gënjeshtarë nga natyra.

Në të shumtën e rasteve ndjekin impulset e tyre dhe duan të qëndrojnë me njerëz që kanë të njëjtin këndvështrim për gjërat./Opinion.al/

 

Pas