-Jetë dhe Stil

Kjo është shenja më dembele e horoskopit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:27 - 13/09/19 |
xhu lia

Sipas astrologëve që studiojnë karakteristikat e shenjave, të lindurit në shenjën e Luanit shquhen si më dembelët e zodiakut.

Luani

Luani  është një nga shenjat “ që do të ndryshojë botën”, megjithatë përpara se të ndërmarrë hapa të tillë duhet të nisë ndryshimin nga vetja. Janë një shenjë kreative, e talentuar, shumë të zotët për të hartuar strategji sesi duhet të funksionojnë gjërat në ambientin ku punojnë, por kur bëhet fjalë për të ndërmarrë hapin e parë nuk duken asgjëkundi. Kjo ndodh sepse sipas astrologëve janë dembelë, më shumë se çdo shenjë tjetër./Opinion.al/

 

Pas