InstaBIZ

Kjo eshte aktorja shqiptare me seksi?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:17 - 02/05/16 |
root

Cila eshte femra shqiptare me seksi? Nje pyetje e veshtire qe gjithsecili mund t’i jape pergjigje sipas perceptimit e pse jo eksperiencave te tij. Pergjigje po kaq e veshtire per te gjetur konsensus. Por nje portal i njohur femeror ne Kosove i ka dhene pergjigje te kenaqshme nje pjese te kesaj pyetjeje. Asaj qe lidhet me aktoren me seksi dhe me skenat me hot te kinematografise shqiptare. Pjesa me e madhe e te anketuarve kane vendosur ne fronin e aktores me seksi, bjonden Olta Gixhari dhe skenen me seksi te ekranit te madh shqiptar ate midis saj dhe Kastro Zisos ne filmin Pharmakon.

Sipas komentuesve, aktorja seksi ka nje ngjashmeri te madhe me aktoren e famshme amerikane Sharon Stone e cila ka mbetur ne mendjen dhe fantazine e shqiptareve per skenat e filmit Basic Instict, 23 vjet me pare.
Komentuesit nenvizojne se Gixhari eshte tejet joshese dhe se joshja mbetet arma kryesore e saj. Te tjere komentojne skenen seksi, duke shenuar se aktrimi i saj ngjan aq i vertete dhe ngjall shume epshe tek shikuesit. Te tjere shenojne faktin qe Gixhari, me shume se me fjale apo skena, provokon seksualisht me heshtjen, frymemarrjen e renduar apo levizjen e buzeve.
Pjesa me e madhe e komentuesve shprehin deshiren per te qene partnere te saj, por me gjase, kjo do jete e vertete vetem ne fantazine dhe enderrat e tyre. Aty ku gjithsesi e kane te veshtire te vertetojne nese eshte Olta Gixhari aq seksi dhe aq joshese sa e mendojne shumica e shqiptareve?

imageimageimage

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas