Kronikë

Kishte urdhër mbrojtje, gruaja dhunohet nga bashkëshorti i saj në ElbasanBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:27 - 05/06/22 |
Opi Nion

Një grua nga Elbasani është dhunuar fizikisht nga bashkëshorti i saj edhe pse kishte urdhër mbrojtje.

Policia informon se pas ngjarjes, ka arrestuar 34-vjeçarin e identifikuar me inicialet I.D.

Ngjarja e rëndë është shënuar në lagjen Dyli Haxhire” të Elbasanit, ndërsa tashmë mbi 34-vjeçarin rëndojnë akuzat “Dhuna në familje” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës”./Opinion.al

Pas