Kronikë

Kishin dalë që në mëngjes, ky është një nga viktimat e vrasjes në Lezhë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:42 - 27/04/20 |
Opi Nion

Ditën e sotme në Shqipëri u regjistruan dy ngjarje kriminale të cilat lanë pas katër viktima, dy në Durrës dhe dy në Lezhë.

Mësohet se Kol Murrani është një prej personave të vrarë sot në Lalm i Vjetër në Lezhë

Ai bashkë me personin tjetër Preng Simoni kishin dalë që në mëngjes për të shkuar tek shtëpitë e vjetra.

Ata u gjetën në një kodër dhe janë gjetur nga i biri i një prej viktimave që ka lajmëruar dhe Policinë. Deri më tani ende nuk janë identifikuar autorët e krimit./ Opinion.al

Pas