-Jetë dhe Stil

Kinemaja 4 milion dollarëshe do të ndërtohet në…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:47 - 25/09/15 |
root

Ajo nuk do të jetë një kinema e zakonshme, por një super investim që do ti lë të gjithë me gojë hapur. Kjo kinema gjigande do të ndërtohet në Brazil dhe do të ketë një ekran që nuk e keni parë asnjëherë. Përmes ti artdashësit do të përjetojnë emocionet reale të filmit, sepse do t’iu duket sikur do të notojnë një oqean, apo sikur do të jenë në një pyll gjigand. Ekrani që po ndërtohet padyshim që është 3D.

Guests of the Sensorama attraction will experience Latin America's first immersion ride

Riders will travel thousands of feet below the surface to a cave where they'll be introduced to the animated nucleus of a new energy source

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas