InstaBIZ

Kim Kardashian poston foto me një mashkull nudo, dhe nuk është burri i saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:19 - 18/10/18 |
el ida

Kim Kardashian është një nga figurat më të fuqishmë në botën e showbizz-it. Llogaria e saj në Instagram ndiqet nga miliona fansa në mbarë botën.

Kim Kardashian është një nga showgirl-et më seksi të botës rozë, për të cilat nuk kanë munguar edhe skandalet publike.

Kanye West është liberal , sepse Kim nga ana tjetër nuk kursehet ti reklamojë format e saj të harkuara.

Së fundmi Kim i ka kaluar sërish limitet dhe kjo me realizimin e një foto artistike ku përballë saj shfaqet një mashkull komplet nudo.

Po Kanye West a do të bëhet xheloz tani? Vlerësojeni si të doni, por me siguri këngëtari i famshëm e vlerëson artin e të shoqes.

 

Pas