InstaBIZ

Kim Kardashian fle e grimuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:51 - 03/11/15 |
root

E çuditshme por e vërtet.. Kim Kardashian nuk e shihni kurrë të pagrimuar. Charlotte Tilbury krijuese e shumë produkteve kozmetike thotë për “Elle” se Kim i ka treguar që Kanye West, nuk e sheh kurrë atë të pa grimuar. “Ajo fle e grimuar çdo natë dhe reperi Kanye nuk ka kurrë shans ta shoh bashkëshorten e tij natyrale”, ka thënë Charlotte. Kim e di shumë mirë që të flesh me make-up nuk bën mirë për lëkurën, por ajo ka zgjedhur të jetë gjithnjë në top formë edhe në shtrat. Fakti që familja Kardashian është mësuar të jetë gjithnjë e survejuar nga kamerat, kjo për shkak të serialit “Keeping up with the Kardashian’s”, e ka bërë Kim të jetë kaq e fiksuar pas grimit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas