InstaBIZ

Khloe Kardashian ‘kryqëzohet’ sërish nga ndjekësit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:40 - 29/08/19 |
xhu lia

Personazhet e familjes Kardashian-Jenner janë gjithnjë në qendër të vëmendjes për çdo lëvizje që bëjnë.

Këtë herë në ‘shënjestër’ është vënë Khloe Kardashian, pas një foto që ka publikuar në rrjete sociale.

Në këtë foto buzët e saj duken disi më të fryra se zakonisht dhe kaq ka mjaftuar që ndjekësit të nisin duke thënë se ajo ka bërë një operacion plastik.

Khloe nuk ka reaguar as këtë herë ndaj këtyre komenteve, pasi nuk është hera e parë që e akuzojnë për ndërhyrje në trupin e saj.

Ajo është shprehur edhe më parë se fokusi i vetëm që ka është vogëlushja e saj True./Opinion.al/

Pas