Life Style

Këto janë 7 gënjeshtrat që burrat thonë më shpesh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:52 - 18/10/18 |
el ida

Cilat janë gënjeshtrat më të zakonshme të burrave? Studimi që ka anketuar rreth 10.000 burra dhe gra ka klasifikuar gënjeshtrat në të zakonshme që përdorin burrat.

Femrat kanë qenë shumë më të qarta kur bëhej fjalë për të klasifikuar gënjeshtrat e burrave:

1. Unë nuk jam i martuar, apo s’jam në një marrëdhënie.

2. Je e para me të cilën e bëj këtë gjë.

3. Kisha një problem me makinën dhe nuk kisha si të të paralajmëroja.

4. Kurrë nuk do të të bëja të vuaje.

5. Po, e takova, por asgjë nuk ndodhi …

6. E shoh vetëm si shoqe, është vetëm një kolege pune.

7. Do të të telefonoj nesër. (Dhe nuk të merr më. Nëse pastaj e ndeshni në rrugë, do të gjejë justifikimin: “më humbi numri yt”. Një mënyrë e edukuar për t’ju thënë që nuk i interesoni?)

Pas