-Jetë dhe Stil

Këto 3 shenja horoskopi do marrin lajme të mira deri në fund të javës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:19 - 12/09/18 |
b.f

Sipas ekspertëve, janë 3 shenja të horoskopit të cilat do kenë fat deri në fund të kësaj jave.

Bëhet fjalë për: virgjëreshën, shigjetarin dhe ujorin. Fati atyre i ka ardhur falëJupiterit.

Jupiteri është më shumë se një planet me fat. Sipas intv.al është  një planet i mençurisë; një planet përgjegjës për zgjerimin e perspektivës suaj. Me drejtimin e Jupiterit që udhëheq rrugën, shenjat e mëposhtme do të kenë fat.

Virgjëresha

Jemi në sezonin e virgjëreshave dhe ato janë në krye të botës.

Kthimi juaj diellor ka të bëjë me ndjenjën krenare për gjithçka që keni arritur deri më tani. Deri në fund të kësaj jave  do  jeni të motivuar.

Shigjetari

Ju jeni të karikuar me energji  pozitive. Jupiter, planeti juaj në pushtet, bën raundet astrologjike në të mirë të së ardhmes. Ndërsa Jupiteri formon aleanca pozitive me diellin, Merkurin dhe Plutonin, ju do të gjeni veten duke arritur sukses.

Ujori

Ujorët po ndihen më të gjallë se kurrë. Tani që Marsi, planeti i motivimit, energjisë dhe instinkteve ka rishkruar Ujorin pas ngërçit të stresues dhe konfuz, është koha të kënaqen. Nëse ju jeni ndjerë dembelë, të humbur, konfuz, ose të pasigurt për ndjenjat tuaja, sipas intv.al ky tranzicion do ndikojë mirë për të ardhmen tuaj.

Pas