Kryesore

Këshillimi Kombëtar, Rama publikon pyetjen e dytë për qytetarët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:47 - 20/01/22 |
Opi Nion

Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ka ndarë një tjetër pyetje në pyetësorin “Këshillimit Kombëtar.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, kreu i qeverisë pyet qytetarët nëse duhet të ashpërsohet dënimi për personat që përsërisin krimet. Në këtë pyetësor qytetarët kanë 3 alternativa.

“Një proces i hapur për çdo shqiptar e shqiptare, kudoqoftë jeton e banon, pavarësisht bindjeve e simpative politike, që mund të japë opinionet e veta përmes pyetësorit të kësaj ure të re komunikimi mes qeverisë dhe popullit shqiptar,  duke klikuar si vijon”- shkruan Rama./ Opinion.al

Pas