-Jetë dhe Stil

Këshillat që duhet të ndjekin secila nga shenjat e horoskopit për shtatorin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:16 - 09/09/18 |
b.f

Shtatori ka ardhur me shumë zhvillime dhe risi. Por për ju horoskopi ka vetëm një këshillë!

Dashi
Gjërat e mira vijnë për ata që presin, por këtë muaj është koha të shkoni ju te gjërat që dëshironi.

Demi

Qëndroni të vërtetë dhe të sinqertë me veten tuaj dhe të tjerët kurrë nuk do mund të përfitojnë nga ju.

Binjakët

Lërini mënjanë ambiciet e tepruara këtë muaj dhe kushtojini kohë gjërat që me të vërtetë doni të bëni.

Gaforrja

Kujdesuni dhe mbrojeni zemrën tuaj të brishtë me gjithë forcën që keni, sepse ajo është një dhuratë e rrallë.

Luani

Ndonjëherë është fat dhe kur nuk merrni atë që menduat se donit apo ju nevojitej.

Virgjëresha

Ngadalësojuni dhe lëreni veten të marrë frymë.

Peshorja

Jeta nuk është gjithnjë e drejtë, por ju gjeni gjithmonë një mënyrë për të marrë më të mirën nga ajo që përjetoni.

Akrepi

Besimi nuk fitohet lehtë nga ju, por ndonjëherë e bukura qëndron kur “rrezikoni” me një hap dhe i jepni zemrën dikujt tjetër.

Shigjetari

Lejoni veten të eksplorojë pa kufi kuriozitetin tuaj dhe nuk do të zhgënjeheni kurrë!

Bricjapi

Mos harroni arsyen pse e ndezët dëshirën që ju çoi në arritjen e qëllimeve tuaja.

Ujori

Të jesh pak më ndryshe se të tjerët, nuk është diçka e keqe. Madje, është një mundësi.

Peshqit

Ka mësime për të marrë dhe në ëndrrat e humbura, mos harroni për to

Pas