Kronikë

Kërcënoi 20-vjeçarin se do i publikonte video në rrjetet sociale, arrestohet i riuBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:27 - 09/08/22 |
Opi Nion

Një 21-vjeçar nga Elbasani është arrestuar nga Policia e Matit.

Autoritetet bëjnë me dije se i riu dyshohet se i ka marrë një shumë parash një 20-vjeçari banues në Burrel duke e kanosur se do t’i shpërndante video personale në rrjetet sociale.

Sipas informacioneve, i arrestuari i ka marrë paratë nga 20-vjeçari më 4 gusht. Por pas denoncimit të këtij të fundit, policia e ka shpallur në kërkim autorin dhe e ka vënë në pranga.

Pas