InstaBIZ

Këngëtarja shqiptare reagon për Elvana Gjatën: ‘Ju nuk mund ta ndalni dot”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:48 - 09/10/18 |
b.f

Elvana Gjata është kthyer në kryefjalën e ditëve të fundit në media pas lakimit të emrit të saj në ngjarjen e rëndë të shënuar në mbrëmjen e 4 tetorit në një lokal në ish-Bllok ku një person ndërroi jetë dhe dy të tjerë u plagosën.

Këngëtarja është larguar nga Shqipëria dhe me sa duket ka gjetur edhe mbështetjen e kolegëve të sajn ë muzikë pas situatës së vështirë që po kalon.

Kolegia e saj Fjolla Morina e ka përmendur atë në një postim në Instagram dhe i ka dedikuar një shprehje.

Ajo shkruan: “Ju nuk mund ta ndalni dot, dritën e këtij ylli”.
Elvana u përfol se ishte shkaku i ndodhjes së konfliktit ku u përfshinë i fejuari i saj Ervin Mata dhe 36-vjeçari nga Burreli Ervis Martinaj.

 

Pas