InstaBIZ

Këngëtarja çudit kur flet për lindjen:Duhet të qepem, askush nuk më tregoi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:00 - 20/10/18 |
b.f

“Më thanë që kur lind është shumë qejf, askush nuk ma tha që do të ndodhte kjo. Por lindja më shkatërroi vag**ën”. Kështu është shprehur në një intervistë në programin më të ndjekur të mbrëmjes në SHBA këngëtarja Cardi B. Në një intervistë për Jimmy Kimmel, ajo ka treguar se për shkak të lindjes së vajzës tre muaj më parë tashmë i duhet të qepet.

Këngëtarja e ka dhënë këtë intervistë me një sens të qartë humori, duke shkaktuar të qeshura dhe reagime jo vetëm tek drejtuesi i emisionit, por edhe në sallë.

Ajo ka treguar se në dhomën kur priste fëmijën ka qenë një grup i madh njerëzish, përfshirë edhe bashkëshortin e saj.

 

Pas