InstaBIZ

Këngëtari shqiptar këndon në mes të Stambollit, blogerja mahnitet nga zëri i tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:35 - 23/01/22 |
Opi Nion

Këngëtarit të njohur shqiptar, Alban Ramosaj i ka ndodhur një rastësi mjaft interesante në Stamboll. Në rrugët e qytetit turk ai është ndalur nga një blogere e famshme atje.

Teksa shëtiste këngëtari është ndaluar nga Ozlem Ozdemir, e cila nuk ishte në dijeni se Albani është i famshëm në Shqipëri.

Teksa prezantohen dhe këngëtari thotë se është nga Shqipëria, një person i thotë se ai është i famshëm në Shqipëri.

“Ti je këngëtar i famshëm në Shqipëri?”,-e pyet blogerja.

“Po, paksa”,-përgjigjet Alban Ramosaj.

Albani vendos të këndoj diçka për Ozlem, e cila mbetet e mahnitur nga zëri dhe performanca e këngëtarit. Më postë mund të shihni momentin kur këngëtari interpreton një pjesë të këngës së Whitney Houston, “I Will Always Love You”./Opinion.al

Pas