InstaBIZ

Këngëtari shpjegon pse ai dhe e shoqja kanë dalë me të tjerë gjatë lidhjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:45 - 25/10/18 |
el ida

Justin Timberlake është një nga këngëtarët më të mirë në të gjithë botën. Prej vitesh ai ka dhuruar shumë hite për publikun. Atë e kemi parë shpesh edhe në role të ndryshme në filma. Ku më i vlerësuari është padiskutim “Friends With Benefits”. Justin është i martuar me Jessica Biel.

Por Justin ka bërë një rrëfim befasues në autobiografinë e titulluar: “Hindsight & All the Things I Can’t See in Front of Me“.

Kur ishte në fillesat e lidhjes me Jessica Biel, Justin Timberlake takohej dhe me femra të tjera. Artisti 37 vjecar kishte qenë i lidhur për disa vjet me aktoren Cameron Diaz dhe siç shpjegon ai, nuk ka dashur të implikohej menjëherë në marrëdhënien e re nga frika se mos mbetej i lënduar si më parë nga dashuria. Madje, siç tregon Justin, Jessica gjithashtu takonte persona të tjerë.

Pas