InstaBIZ

Këngëtari Mc Kresha do të bëhet baba për herë të dytë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:34 - 02/10/21 |
Opi Nion

Këngëtari i njohur, Mc Kresha dhe gruaja e tij Erzina do të bëhen prindër për herë të dytë.

Bëjmë me dije se vajza e madhe e çiftit është vetëm 1 vjeç teksa dyshja do të lumturohet sërish me një tjetër fëmijë.

Lajmi është bërë I ditur nga Prive ku ka mësuar se bashkëshortja e reperit është sërish shtatzënë. Erzina është disa muajshe shtatzënë, por gjinia e bebit ende nuk është bërë publike nga çifti.

Kujtojmë se pak kohë më parë çifti organizoi një dasmë të madhe e cila u bë gjithashtu pjesë e mediave./Opinion.al

Pas