InstaBIZ

Këngëtaret e huaj vjedhin Era Istrefin, shikoni versonin moldav të BonBonBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:12 - 29/04/16 |
root

Këngëtarja moldave Kathryn C ka kopjuar në mënyrë të shëmtuar këngëtaren shqiptare, Era Istrefi dhe këngën e saj, “BonBon”. Vajza ka ruajtur thuajse të njëjtin tekst ndërsa muzika është e njëjtë me BonBon.

Madje edhe ideja e klipit me ngjyra është e marrë nga videoklipi i thjesht, por i bukur i Era Istrefit.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. sa loqka qe jene me aman…kam thene une kjo injorance na ka kushtu shtrejt ne!!!
    a e shikoni qe eshte (cover)
    futini ato gazetaret me shume ne youtube te edukohen pak,
    mos i leni gjith diten me ne kafe.

Pas