Te Fundit

Kejvina Kthella e thotë vetë: më refuzojnë cdo ditë, por askush nuk beson


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:36 - 15/10/18 |
el ida

Që me daljen e saj të parë në televizion, Kejvina arriti të merrte menjëherë vëmendjen e të gjithëve. Me provokimet e saj si dhe me natyrën e shkujdesur ajo u bë një prej vajzave më showbiz.

Por, së fundmi velina ka treguar vetë se në fakt përballet me refuzime çdo ditë.

Nëpërmjet Instastory, ku ajo komunikon me ndjekësit e saj me anë të rubrikës pyetje dhe përgjigje, një prej ndjekësve e ka pyetur nëse është përballur ndonjëherë me refuzimin.

“Për dit por sma beson njeri,” është përgjigjur Kejvina. 

Pas