Aktualitet

Kaubojsi Eduard Ndocaj deputet i ri PS-së


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:10 - 26/10/15 |
b.f

TIRANE- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve me 3 votat e anëtarëve të majtë në KQZ dhe votën e kryetares Lefterie Lleshi vendosi t’i propozojë Parlamentit Eduard Ndocajn për deputet të ri të Kuvendit të Shqipërisë. Ndocaj zëvendëson Arben Ndokën i cili dha dorëheqjes pas akuzave të PD-së se ka qenë i dënuar më parë në Itali.

Propozimi për Eduard Ndocajn u bë nga Denar Biba në KQZ.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas