InstaBIZ

Katie Holmes fotografohet menjëherë pas lajmit të ndarjes


               Publikuar në : 16:41 - 20/08/19 |
xhu lia

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i shoëbizit aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Lajmi u bë i ditur nga mediat e huaja pasi Foxx u fotografua  me këngëtaren 21-vjeçare Sela Vave duke dalë nga një klub nate.

Sipas mediave çifti prej muajsh nuk ishin me bashkë madje këtë fakt e ka pohuar edhe vetë Holmes për miqtë e saj.

Por vetëm pak orë nga publikimi i këtij lajmi ajo është fotografuar në rrugët e New Yorkut së bashku me vajzën e saj Suri dhe dy qentë e tyre.

Katie dukej mjaft në formë dhe e buzëqeshur, teksa pararacët e fotografonin./Opinion.al/

Pas