Kryesore

Kapllanaj tërheq deklaratën:Shkodrën s’e humbi PD, e fitoi Rama,Berisha dhe Doshi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:42 - 08/03/22 |
Opi Nion

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur pasditen e sotme në selinë blu Kolegjin e Kryetareve. Fokusi i diskutimeve pritet të jetë humbja e thellë e PD në zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit.

Drejtuesi i degës së PD, në Fier, Agron Kapllanaj ka tërhequr deklaratën e bërë para zgjedhjeve, ku ishte shprehur se nëse Berisha merrte Shkodrën do dorëhiqej.

“Shkodrën nuk e humbi PD por e fitoi Berisha, Edi Rama dhe Tom Doshi. Sa i takon deklaratës time që kam thënë që të jap dorëheqjen nga politika nëse Berisha fiton Shkodrën, ndoshta jam nxituar”,-tha ai./Opinion.al

Pas