Kronikë

Kapet me snajper, shotgan dhe pistoletë, arrestohet një person në portin e DurrësitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:47 - 08/12/22 |
Opi Nion

Një person është arrestuar nga policia në Portin e Durrësit, pasi i janë sekuestruar një arsenal armësh.

Sipas “ABC”, personi i arrestuar që posedonte armë ishte duke u futur në Shqipëri nëpërmjet pikës kufitare të portit të Durrësit.

Gjatë kontrollit të autoriteteve, i janë gjetur të fshehura në një automjet një snajper, një shotgan dhe një pistoletë.

Pas