Kronikë

Kapet me 1 kg kokainë efektivi i RENEA-s


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 14/05/21 |
Opi Nion

Policia e Tiranës ka arrestuar një efektiv të RENEA-s, pasi i është sekuestruar një kg kokainë.

Mësohet se efektivi i arrestuar është identifikuar si Xhulio Liçi dhe se kishte rolin e transportuesit të lëndës narkotike. Po ashtu, bëhet me dije se së bashku me efektivin kanë rënë në pranga dhe dy bashkëpunëtorët e tij.

Ndërkohë, autoritetet po vijojnë hetimet për zbulimin e personave të tjerë të përfshirë në shpërndarjen e kokainës./Opinion.al

Pas