Politikë

Video/Kandidat për kryesinë e PD, një minutë heshtje në nderim të ish-presidentit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:38 - 28/05/22 |
Opi Nion

Lajmi për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit Bujar Nishani ka mbërritur në një kohë, kur PD kryente procesin e votimit dhe numërimit të votave, për kryesinë, ku Nishani ishte një prej kandidatëve.

Procesi është ndërprerë dhe të gjithë të pranishmit kanë mbajtur një minutë heshtje, në nderim të ish-presidentit Nishani./Opinion.al

Pas