Kronikë

Kamioni përplaset me BMW-në, plagoset 27-vjeçari në FierBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:44 - 11/08/22 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjstruar mesditën e sotme në Portëz të Fierit, ku një kamion është përplasur me një makinë.

Sipas policisë shtetasi N. Y., duke drejtuar automjetin tip kamion është përplasur me automjetin tip “BMW” me drejtues shtetasin I. M., 27 vjeç, banues në Drizë.  Si pasojë 27-vjrçari ka mbetur i lënduar dhe është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Ndërkohë, policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

“Sot, rreth orës 12:45, në Portëz, shtetasi N. Y., duke drejtuar automjetin tip kamion është përplasur me automjetin tip “Bmë” me drejtues shtetasin I. M., 27 vjeç, banues në Drizë. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar dhe po mer mjekim në spital shtetasi I. M.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit”, njofton policia/Opinion.al

 

 

Pas