InstaBIZ

Kameramani zbuloi passwordin e celularit të Kanye West, i habiti të gjithë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:14 - 12/10/18 |
el ida

Kanye West pati dje një takim me Presidentin Trump në Zyrën Ovale. Ata folën për shumë gjëra, përfshirë faktin se “Apple” duhet të krijojë aeroplanë. Si dhe faktin për faktin se reperi do të garojë për president në 2024-n.

Por ndërsa ndodheshin pas reperit, reporterët arritën që të filmonin momentin kur Kanye shkyçi telefonin dhe fjalëkalimi i tij është shokues.

Fjalëkalimi ishte 000000. Po, thjesht 6 zero. Një nga zërat më të famshëm , që krijoi markën e tij të veshjes, u martua me një nga motrat e famshme Kardashian dhe ka fituar 21 çmime “Grammy Awards” ka “passcode”-in më të thjeshtë në botë.

Ne po na vijnë në mendje të paktën 10 versione të tjera, si YEEZUS apo KimK. Kanye duhet të përpiqesh pak më shumë!

Pas