InstaBIZ

Kam 5 makina ,dhe hekur në dorë.Zbuloni më shumë për Vildane Zenelin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:05 - 16/09/18 |
el ida

Modelja e famshme shqiptare, Vildane Zeneli që jeton e punon në Amerikë ka vendosur të tregojë disa detaje të reja nga jeta e saj që publiku nuk i dinte.

Provokuese si  gjithmonë, Vildane  Zeneli në emisionin  Prive zbuloi  disa gjëra rreth vetes.

Ja cilat janë  disa prej pohimeve të saj :

1.Kam kryer shkollën e biznesit në një prej kolegjeve më të mira në Amerikë.

2.Kam mësuar ti jap makinës që prej moshës 9-vjecare.

3.Para dy vitesh,  kam thyer dorën në punë. Jam rrëzuar në banjo në një hotel dhe e kam dorën plot hekura.

4.Kam lindur bjonde.

5.Kam dy vëllezër, tre motra, 7 mbesa dhe 3 nipa. Kur isha e vogël, mendoja që djemtë e motrës time i kam vëllezër.

6.Kam hyrë në klasë të parë 4 vjece e gjysmë.

7.Gjithmonë blej dy gjëra njësoj sepse kam frikë që nëse njëra më prishet, e kam tjetrën rezervë.

8.Nuk më pëlqen të lyhem shumë, por kur e bëj, e bëj pa pasqyrë.

9.Kam 5 makina, apartament në Nju Jork dhe shtëpi në Majami.

10.Nuk pi alkool.

Pas