Aktualitet

Kaliforni/ Vrasësit me maska skish në fytyrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:29 - 02/12/15 |
b.f

Tre vrasësit të cilët kryen masakrën e sotme në Kaliforni janë ende në arrati. Ata janë të veshur me rroba ushtarake dhe mbajnë në fytyrë maska skish, ndërkohë që pas ngjarjes thuhet se janë larguar me një makinë Suv të zi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas