Aktualitet

Kaliforni, të vrarët në një qendër për paraplegjikë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:45 - 02/12/15 |
b.f

Një grua që punon në qendrën ku janë dëgjuar të shtënat i ka çuar një mesazh babait të saj, i cili më pas i ka thënë CNN se e bija i kishte folur për 10 deri në 20 persona të vrarë në Loma Linda University Medical Center

Të shtënat kanë nisur filimisht në Inland Regional Center, një strukturë për personat që kanë probleme paraplegjike.

Faqja në facebook e Inland Inland Centro Regionale thotë se kjo qendër ka një kapacitet prej 670 vendesh dhe mirëpret shërbime për 30 mijë persona.

Deri më tani nuk ka një informacion të saktë se sa ka qenë numri i personave në qendër gjatë kohës kur kanë filluar të shtënat

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas