-Jetë dhe Stil

Kalendari i ri i Pirellit, modelet nudo zëvendësohen me gra të forta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:30 - 30/11/15 |
b.f

Kalendari i famshëm i Pirellit, i cili zakonisht përqendrohej në artin e trupave të zhveshur të supermodeleve, këtë vit  na zbulon subjekte të jetës së përditshme, të moshave dhe etnive të ndryshme, të zgjedhura për arritjet e tyre profesionale, sociale, kultuore, sportive apo artistike.

 

pirelli 1pirelli 2

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas