-Jetë dhe Stil

Ka vetëm një sekret për një seks më të mirë dhe ai është…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:02 - 03/11/15 |
root

Komunikimi i mirë, aktiviteti fizik, e të tjera teori thuhet se përmirësojnë jetën seksuale në një çift. Por sipas një studimi të fundit të gjitha këto teori bien poshtë dhe ka vetëm një sekret, që e bën jetën tuaj seksuale shumë të bukur. Sipas studimit të Universitetit Alberta, çiftet e shijojnë më shumë seksin kur ndajnë punët e shtëpisë sëbashku. Ata kanë marrë në studim më shumë se 1300 çifte gjermane dhe kanë dalë në këtë përfundim, prandaj burra ndihmojini sa më shumë gratë në punët e shtëpisë.

KOMENTO (5)

Shkruaj nje koment

Pas