Kronikë

“Ka të shtëna me armë dhe 1 të plagosur”, telefonata e rremë që alarmoi Policinë në VlorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:58 - 29/09/22 |
Opi Nion

Mbrëmjen e sotme u raportua se në Vlorë u regjistruan të shtëna me armë zjarri, ku mbeti i plagosur një person.

Mësohet se pa kontrolleve të policisë ka rezultuar se njoftimi për të shtëna me armë ka qenë një alarmë fals.

Ka qenë një telefonatë anonime që ka alarmuar policinë se një person kishte mbetur i plagosur në vendin e quajtur “Bishti i Kalldrëmit”, në afërsi të fshatit Kaninë.

Policia deri më tani nuk ka arritur të sigurij informacione dhe prova as për të shtëna me armë dhe as për persona të plagosur.

Pas