Rajoni

“Ka shqiptarë këtu”/ Shqiptari dhe serbi përleshen fizikisht në kufi (VIDEO)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:09 - 06/01/22 |
Opi Nion

Një incident ka ndodhur në kufirin mes Serbisë e Kroacisë, ku një shtetas serb dhe një kosovar janë konfliktuar me njëri-tjetrin. Video është postuar në mediat sociale dhe kanë mjaftuar pak orë që të bëhet virale.

“Këtu ka shqiptarë”, dëgjohet të thotë kosovari në video.

Sikurse shfaqet në pamje më pas i riu shqiptar nuk ka ngurruar t’i afrohet makinës së serbit, ndërkohë ky i fundit del nga automjeti.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur më vonë mes dy të rinjve por pamjet e këtij momenti kanë bërë xhiron e rrjetit.

 

Pas