Kryesore

“Ka mbi 100 telefonata me Dumanin”,Berisha-Ballës: Sa e pagove për të shpëlarë…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:49 - 06/06/22 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha nga foltorja e Kuvendit ka hedhur akuza ndaj kreut të grupit parlamentar socialit, Taulant Balla.

Sipas Berishës Balla ka mbi 10 telefonata me Dumanin.

Sa e pagove Nure Dumanit për të shpëlarë tek Manhasët. Kjo do të dalë. Nuk është vetëm kjo. Ai ka mbi 100 telefonata me Dumanin me sharrën, gozhdën dhe bandën e Suel Çelës, Talo Çelës dhe me radhë”,-tha Berisha./Opinion.al

Pas