Kryesore

Ka bashkëpunuar me Alqi Bllakon? Basha i përgjigjet gazetarëveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:41 - 20/02/22 |
Opi Nion

Kreu i PD, Lulzim Basha është pyetur nga gazetarët nëse ka pasur një bashkëpunim të ngushtë me Alqi Bllakon, deputetin e PS.

Gazetari e pyeti Bashën nëse ka pasur një bashkëpunim mes tij dhe Bllakos në vitin 2011.

Basha tha se kjo është një fantazi, pasi në vitin 2011 ai ka qenë Ministër i Brendshëm.

Bashkëpunëtor të ngushtë me Alqi Bllakon, nga e fantazoni këtë? Unë në vitin 2011 kam qenë Ministër i Brendshëm dhe kryetar Bashkie. Le t’i lëmë pyetjet për të hequr vëmendjen”-iu përgjigj Basha gazetarit./Opinion.al

Pas