InstaBIZ

Justin Bieber gënjeu fansat, mediat e nxjerrin zbuluarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:53 - 23/04/19 |
el ida

Justin Bieber gëzoi të gjithë fansat gjatë festivalit të “Coachella” duke iu pohuar se një album i ri do të vinte prej tij së shpejti, mbase brenda dy muajve. Por TMZ ka mësuar se duhet të paktën 1 vit përpara se albumi i tij të jetë gati dhe të publikohet.

Burime të afërta tregojnë për TMZ se, Bieber e tha në nxitim e sipër që albumi i tij do të publikohet së shpejti, pasi u shfaq në skenë me një performancë surprizë me Ariana Granden, pas dy vitesh distancë nga skena.

Gjithsesi TMZ e justifikon këtë si marketing të mirë ndërsa shton se vërtetë që këngëtari ka regjistruar disa këngë të reja, por ka akoma shumë punë deri në finalizim të projektit.

Kujtojmë se Bieber s’ka publikuar një këngë solo prej më shumë se 3 vitesh, kur prezantoi albumin “Purpose” në nëntor të 2015-s. /Opinion.al

Pas