InstaBIZ

Julka dhe Andi prindër përsëri, vjen në jetë Greg


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:06 - 03/09/15 |
root

Këngëtarja Julka Gramo dhe bashkëshorti i saj, Andi Dj janë përsëri prindër. Dje në mbrëmje Julka ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, Greg. Kështu Ian i vogël është bërë me një vëlla. Lajmin e ka bërë të ditur vet Andy Gramm nëpërmjet një statusi në Facebook, ku thotë se nuk ka lumturi më të madhe sesa të qënurit prind. Këngëtarja simpatike, Julka e lindi vogëlushin e saj në maternitetin Koço Glozheni dhe të dy janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Ne i urojmë Gregut jetë të gjatë e të lumtur.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas