InstaBIZ

Jonida Maliqi shfaqet për herë të parë me kolegët e “The Voice”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:00 - 17/10/15 |
root

Jonida Maliqi e cila do të jetë në jurinë e “The Voice”, është shfaqur për herë të parë krah kolegëve të saj. Ka qenë përurimi i godinës së re të Top Channel, ai që e ka bërë Jonidën bashkë me anëtarët e tjerë të jurisë, Alma Bektashin dhe Genc Salihun. Në këtë foto mungon vetëm Sidrit Bejleri.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas