InstaBIZ

Jonida Maliqi mëkaton vetëm në fundjavëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:39 - 21/09/15 |
root

Tundimit për të mëkatuar nuk i reziston as një këngëtare si Jonida Maliqi, e cila është në luftë të përhershme me kilogramët. Edhe pse në formë të shkëlqyer fizike, Jonida nuk i thënë dot “jo” një kutie me nutella. Një foto që duket se nuk do t’u ketë pëlqyer shumë fansave të saj të shumtë në rrjetet sociale, të cilët e shikojnë gjithmonë me lakmi performancën e saj në skenë. Edhe pse fotoja është shkrepur në fundjavë dhe në fundjavë falet çdo mëkat, gjejmë mundësinë të këshillojmë Jonidën të jetë më e rezervuar me të embëltat….

12032294_10207189931684586_2143277994_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas