Aktualitet

John Withers: Tani kam një çelës për kafe dhe raki


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:09 - 22/10/15 |
b.f

Ish ambasadori amerikan në Tiranë, John Withers u nderua mbrëmjen e sotme nga Bashkia e Tiranës, me çelësin e qytetit. Në fjalën e tij, Withers, përmes batutave, ndoshta duke e ditur qasjen e dashur që tiranasit kanë me rakinë  tha se : “Në kuptimin tradicional ky çelës do ti lejonte të vinte në Tiranë, të vinte të pinte të pinte një kafe, pse jo edhe një apo dy gota raki, të ulem të ndaj kohën me miqte e vjetër”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas