Life Style

Jetonte në shtëpi me 124 gjarpërinj, 49-vjeçari gjendet i pajetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:40 - 22/01/22 |
Opi Nion

Pitonët e zinj, gjarpërinjtë me zile, kobra dhe mambas. Këta janë disa nga zvarranikët (të specieve shumë helmuese) të zbuluara në shtëpinë e një 49-vjeçari të gjetur pa jetë në qarkun Charles, Maryland. 49-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, i mbante gjarpërinjtë në raftet metalike. Policia ka nisur hetimet për vdekjen e tij, por nuk beson se bëhet fjalë për vrasje.

Ndër gjarpërinjtë e gjetur, disa janë të paligjshëm në shtetin e Maryland./Opinion.al

Pas